Λειτουργία Ολοήμερου 7-10-2020

Αγαπητοί γονείς

σχετικά με τη λειτουργία του Ολοήμερου Προγράμματος σας ενημερώνω ότι από την Παρασκευή 9 Οκτωβρίου 2020 το Ολοήμερο Πρόγραμμα του Σχολείου μας θα λειτουργεί κανονικά, καθώς τοποθετήθηκαν όλοι οι εκπαιδευτικοί που χρειάζονται για την πλήρη ανάπτυξη του Προγράμματος του Σχολείου μας. Οι μαθητές και οι μαθήτριες θα αποχωρούν από το Ολοήμερο ανάλογα με την ώρα αποχώρησης που αναφέρεται στην αίτηση των γονέων τους (στις 15:00 ή στις 16:00).

Θα σας παρακαλέσω επίσης και εφόσον είναι εφικτό να έχουν τα παιδιά σας μαζί τους και μια δεύτερη μάσκα για την περίπτωση που παρουσιάζεται πρόβλημα και πρέπει να αλλάξουν μάσκα. Η παράκληση αφορά όλους τους μαθητές/τριες του Σχολείου.

Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 212 επισκέπτες και κανένα μέλος